BEDRIFTER I NORD-ODAL

Salg av produkter og tjenester i Nord-Odal, Innlandet.

Bruk listen når du trenger noe. Sammen styrker vi det lokale næringslivet!


Anahata Yoga Yogakurs, helgekurs, yogamassasje

Anders Ljønerholth, takst og anleggsingeniør Verditakst bolig, næring, landbruk

Apotek 1 Sagstua Medisin, helse og velvære https://www.apotek1.no/vaare-apotek/hedmark/sagstua-378

Asfalt og Anlegg Asfalt, graving, containere, transport https://asfaltoganlegg.no

Biopatisk veiledning Biopati, fytoterapi

Br. Stenskjær Rør- og tømmetjenester, høytrykksspyling br-stenskjaer.no

Celsius Kulde Varmepumper, aircondition, kjøl- og frys www.celsiuskulde.no

Coop Sand Dagligvarer, post coop.no/butikker/extra/sand-1037/

Din Tid Frisør https://frisordintid.bestille.no

Ebbas matgleder Lokalmat, konditorivarer, sjokolade, matgaver ebbasmatgleder.no

Esso Sagstua Drivstoff, gatekjøkken, bilvask ESSO SAGSTUA

Europris Hjem og fritid www.europris.no/vaare-butikker/#ep-store-411

Feelgood Nord-Odal Treningssenter med motoriserte maskiner www.feelgoodsenter.no/senter/nord-odal

Fjellrypa systue Design, produktutvikling, søm www.fjellrypa.no

Flikkerud Byggtjenester Tømrer- og murertjenester www.flikkerudbygg.no

Fotograf Nannestad Fotografering  www.fotografnannestad.com

Garasjen pub Serveringssted, konserter, arrangementer www.karihagavika.no

Grønt Grep Gartnertjenester www.grontgrep.no

Gunnar Holth Grusforretning Pukk- og grusmasser www.gholth.no

Hellashine Bilpleie hellashine-alf-erik-gundersen.business.site

Isis Naturterapi Kraniosakralterapi, healing, kurs www.solviantonette.no

Joker Bakketun Dagligvarer joker.no/Finn-butikk/Joker-Bakketun

Kiwi Sand Dagligvarer kiwi.no/Finn-butikk/KIWI-Sand/

Kjell Grinden Spissburkunst Skulpturer www.spissburkunst.no

Mapei Byggprodukter for nordisk klima www.mapei.no

Milepelen Hotell & Vertshus Restaurant, arrangementer, overnatting www.milepelen.no

Morodalsfestivalen Inkluderende musikkfestival www.morodalsfestivalen.no

Motarbeider Foredrag, kulturproduksjon, medietrening, markedsføring www.motarbeider.no 

Nord-Odal Legesenter Helsetjenester www.nordodallegesenter.no

Norurt Nettbutikk urteprodukter, bøker innen holistisk medisin

Odal Anleggsdrift Graving, grunnarbeid, drenering

Odal Elektro Elinstallasjon, lys, varme, elbillader www.odalelektro.no

Odal Kano og Fritid Utleie av kano og utstyr www.odalkano.com

Odal Osteopati Behandling av muskel- og skjelettsystemet osteopatkajaborn.bestille.no

Odal Rockeklubb Konserter, festivaler, kulturarrangementer www.odalrockclub.no

Odal Sparebank Banktjenester odal-sparebank.no

Ringvold Rør & Sanitær Rørleggertjenester www.ringvoldror.no 

Ruuds Transport Tank, bulk, sparkel, stykkgods www.ruudstransport.no 

Samtaleterapeut Liv Olaug Moger www.livs-terapi.no

Sand Bilco EU-kontroll, reparasjon, feilsøking, service www.sandbilco.no 

Sand-Tec EU-kontroll, service, reparasjon bil/lastebil sand-tec.no 

Sandsjordet Nye leiligheter ved Sand sentrum www.sandsjordet.no 

Scharff Service Reparasjon av hageverktøy, bilhenger, service

Skolen for Biologisk Medisin Kurs, nettstudier, utdanning

Songnabben camping Hytteutleie, døgn- og sesongplasser www.songnabben.no

Spar Mosenteret Dagligvarer, post spar.no/Finn-butikk/SPAR-Mosenteret

Terje Pettersen Tak og Blikkenslagerverksted Takarbeid, fasader, verksted

Tonergarden Kurs, arrangementer, markeder

Torstein Delbekk gulvbelegg og malerservice Gulvbelegg, maling, gulvavretting, våtrom www.torsteindelbekk.no

Trening med Ingrid Personlig trening eller i grupper https://treningmedingrid.wixsite.com/treningmedingrid

Ukkestad sko & klær Sand Herreklær, ungdomsklær, sko https://www.ukkestad.no/Sand

Østmoen Sag Trelast, byggevarer, jernvarer, maling


Gratis oppføring for alle bedrifter i Nord-Odal som har egen hjemmeside:

Endringer, rettelser etc kan sendes til post@tonergarden.no  Firmaer med inaktive websider slettes og må meldes inn på nytt hvis ny side oppstår.


Se også Foreninger og lag i Nord-Odal