FIRMAER I NORD-ODAL


Salg av produkter og tjenester i Nord-Odal, Innlandet.

Bruk listen når du trenger noe. Sammen styrker vi det lokale næringslivet!


Anahata Yoga Yogakurs, helgekurs, yogamassasje www.anahatayoga.no 

Apotek 1 Sagstua Medisin, helse og velvære https://www.apotek1.no/vaare-apotek/hedmark/sagstua-378

Asfalt og Anlegg Asfalt, graving, containere, transport https://asfaltoganlegg.no

Bengt Tangen Vedlikeholdsservice Vaktmestertjenester www.bengttangen.no

Biopatisk veiledning Biopati, fytoterapi www.biopatiskveiledning.no

Br. Stenskjær Rør- og tømmetjenester, høytrykksspyling br-stenskjaer.no

Constance Text Privatundervisning på nett eller i hjem www.privatlarerlinda.webnode.com

Coop Sand Dagligvarer, post coop.no/butikker/extra/sand-1037/

Din Tid Frisør Hårpleie frisordintid.bestille.no

Ebbas matgleder Lokalmat, konditorivarer, sjokolade, matgaver ebbasmatgleder.no

Erik Jernberg Rehabilitering, nybygg, hovedentreprenør www.jernberg.no 

Europris Hjem og fritid www.europris.no/vaare-butikker/#ep-store-411

Flikkerud Byggtjenester Tømrer- og murertjenester www.flikkerudbygg.no

Fotograf Nannestad Fotografering  www.fotografnannestad.com

Garasjen pub Serveringssted, konserter, arrangementer www.karihagavika.no

Grønt Grep Gartnertjenester www.grontgrep.no

Gunnar Holth Grusforretning Pukk- og grusmasser www.gholth.no

Hellashine Bilpleie hellashine-alf-erik-gundersen.business.site

Høglunds Dekkservice Dekk, felger, bilbatteri, lys, rekvisita hoglundsdekk.no

Joker Bakketun Dagligvarer joker.no/Finn-butikk/Joker-Bakketun

Kai A. Holt Trefelling, skogsarbeid, vaktmestertjenester www.skogsarbeidern.com

Keramiker Gunvor Skog Keramikk www.gunvorskog.no

Kiwi Sand Dagligvarer kiwi.no/Finn-butikk/KIWI-Sand/

Klaus Thrane Messetjenester, arkitekttjenester www.ktas.com

Mapei Byggprodukter for nordisk klima www.mapei.no

Maya Design Interiørdesign m.m. www.mayadesign.no

Mellem Bygg og Interiør Byggevarer, trelast, jernvarer, maling mellembygg.no

Milepelen Hotell & Vershus Restaurant, arrangementer, overnatting www.milepelen.no

Morodalsfestivalen Inkluderende musikkfestival www.morodalsfestivalen.no

Motarbeider Foredrag, kulturproduksjon, medietrening, markedsføring www.motarbeider.no 

Munkheimen gårdsbutikk Gårdsbutikk www.munkheimen.no

Nord-Odal Fot- og Helseklinikk Fotterapi, refleksologi www.nordodalfothelse.com

Nord-Odal Legesenter Helsetjenester www.nordodallegesenter.no

Norske Spirer Spirer til mat www.norskespirer.no

Norurt Nettbutikk/gårdsbutikk www.norurt.no

Odal Fritid & Turistservice Sportsutstyr, guiding, vaktmestertjenester www.odalfritid.no

Odal Gummiservice Dekk og hjulutrustning www.odalgummiservice.no

Odal Kano og Fritid Utleie av kano og utstyr www.odalkano.com

Odal Regnskap Regnskap, lønn, fakturering www.odal-regnskap.no

Odal Rockeklubb Konserter, festivaler, kulturarrangementer www.odalrockclub.no

Odal Sparebank Banktjenester odal-sparebank.no

Pers Elektriske Elektrikertjenester, termografering www.perselektriske.no 

Ringvold Rør & Sanitær Rørleggertjenester www.ringvoldror.no 

Ruuds Transport Tank, bulk, sparkel, stykkgods www.ruudstransport.no 

Sand Bilco EU-kontroll, reparasjon, feilsøking, service www.sandbilco.no 

Sand-Tec EU-kontroll, service, reparasjon bil/lastebil sand-tec.no 

Sandsjordet Nye leiligheter ved Sand sentrum www.sandsjordet.no 

Skolen for Biologisk Medisin Kurs, nettstudier, utdanning www.biologiskmedisin.no 

Songnabben camping Hytteutleie, døgn- og sesongplasser www.songnabben.no

Spar Mosenteret Dagligvarer, post spar.no/Finn-butikk/SPAR-Mosenteret

Sveen Marketing Telefonsalg, kundeservice, møtebooking www.sveenmarketing.no 

Thomas Negård Vaktmester- og Følgebiltjenester Vaktmester- og følgebiltjenester www.thomasnegaard-vaktmester.com

Tonergarden Gårdsbutikk, kurs, arrangementer www.tonergarden.no 

Trening og Livsglede CK Coaching, treningsveiledning, økoprodukter, Zumba www.ceciliekjerland.no 

Tømrer Atle Østmoe Nybygg, oppussing, rehabiliterig www.ostmoe.no 

Ukkestad sko & klær Sand Herreklær, ungdomsklær, sko https://www.ukkestad.no/Sand

Vakkerlia hyttefelt Hyttetomter www.vakkerlia.no 

Østmoen Sag - Byggtorget Trelast, byggevarer, jernvarer, maling www.ostmoensag.no


Siden ble opprettet 16.03.18 under Hytte- og fritidsmessen i Sand. Følg med for oppdateringer.


Gratis oppføring for alle firmaer i Nord-Odal som har egen webside:

Endringer, rettelser etc kan sendes til post@tonergarden.no

Siden drives av Næringsliv i Nord-Odal, Facebook-gruppen deres finner du HER