FIRMAER I NORD-ODAL


Salg av produkter og tjenester i Nord-Odal, Innlandet.

Bruk listen når du trenger noe. Sammen styrker vi det lokale næringslivet!


Anahata Yoga Yogakurs, helgekurs, yogamassasje www.anahatayoga.no 

Apotek 1 Sagstua Medisin, helse og velvære https://www.apotek1.no/vaare-apotek/hedmark/sagstua-378

Asfalt og Anlegg Asfalt, graving, containere, transport https://asfaltoganlegg.no

Biopatisk veiledning Biopati, fytoterapi www.biopatiskveiledning.no

Br. Stenskjær Rør- og tømmetjenester, høytrykksspyling br-stenskjaer.no

Constance Text Privatundervisning på nett eller i hjem www.privatlarerlinda.webnode.com

Coop Sand Dagligvarer, post coop.no/butikker/extra/sand-1037/

Din Tid Frisør https://frisordintid.bestille.no

Ebbas matgleder Lokalmat, konditorivarer, sjokolade, matgaver ebbasmatgleder.no

Erik Jernberg Rehabilitering, nybygg, hovedentreprenør www.jernberg.no 

Europris Hjem og fritid www.europris.no/vaare-butikker/#ep-store-411

Flikkerud Byggtjenester Tømrer- og murertjenester www.flikkerudbygg.no

Fotograf Nannestad Fotografering  www.fotografnannestad.com

Garasjen pub Serveringssted, konserter, arrangementer www.karihagavika.no

Grønt Grep Gartnertjenester www.grontgrep.no

Gunnar Holth Grusforretning Pukk- og grusmasser www.gholth.no

Hellashine Bilpleie hellashine-alf-erik-gundersen.business.site

Høglunds Dekkservice Dekk, felger, bilbatteri, lys, rekvisita hoglundsdekk.no

Joker Bakketun Dagligvarer joker.no/Finn-butikk/Joker-Bakketun

Kai A. Holt Trefelling, skogsarbeid, vaktmestertjenester www.skogsarbeidern.com

Keramiker Gunvor Skog Keramikk www.gunvorskog.no

Kiwi Sand Dagligvarer kiwi.no/Finn-butikk/KIWI-Sand/

Klaus Thrane Messetjenester, arkitekttjenester www.ktas.com

Lund Logistikk, transport og logistikk www.lundlogistikk.no

Mapei Byggprodukter for nordisk klima www.mapei.no

Maya Design Interiørdesign m.m. www.mayadesign.no

Mellem Bygg og Interiør Byggevarer, trelast, jernvarer, maling mellembygg.no

Milepelen Hotell & Vershus Restaurant, arrangementer, overnatting www.milepelen.no

Morodalsfestivalen Inkluderende musikkfestival www.morodalsfestivalen.no

Motarbeider Foredrag, kulturproduksjon, medietrening, markedsføring www.motarbeider.no 

Munkheimen gårdsbutikk Gårdsbutikk www.munkheimen.no 

Nord-Odal Legesenter Helsetjenester www.nordodallegesenter.no

Norske Spirer Spirer til mat www.norskespirer.no

Norurt Nettbutikk/gårdsbutikk www.norurt.no

Odal Elektro Elinstallasjon, lys, varme, elbillader www.odalelektro.no

Odal Fritid & Turistservice Sportsutstyr, guiding, vaktmestertjenester www.odalfritid.no

Odal Gummiservice Dekk og hjulutrustning www.odalgummiservice.no

Odal Kano og Fritid Utleie av kano og utstyr www.odalkano.com

Odal Osteopati Behandling av muskel- og skjelettsystemet osteopatkajaborn.bestille.no

Odal Regnskap Regnskap, lønn, fakturering www.odal-regnskap.no

Odal Rockeklubb Konserter, festivaler, kulturarrangementer www.odalrockclub.no

Odal Sparebank Banktjenester odal-sparebank.no

Pers Elektriske Elektrikertjenester, termografering www.perselektriske.no 

Ringvold Rør & Sanitær Rørleggertjenester www.ringvoldror.no 

Ruuds Transport Tank, bulk, sparkel, stykkgods www.ruudstransport.no 

Sand Bilco EU-kontroll, reparasjon, feilsøking, service www.sandbilco.no 

Sand-Tec EU-kontroll, service, reparasjon bil/lastebil sand-tec.no 

Sandsjordet Nye leiligheter ved Sand sentrum www.sandsjordet.no 

Skolen for Biologisk Medisin Kurs, nettstudier, utdanning www.biologiskmedisin.no 

Songnabben camping Hytteutleie, døgn- og sesongplasser www.songnabben.no

Spar Mosenteret Dagligvarer, post spar.no/Finn-butikk/SPAR-Mosenteret

Tonergarden Gårdsbutikk, kurs, arrangementer www.tonergarden.no 

Trening og Livsglede CK Coaching, treningsveiledning, økoprodukter, Zumba www.ceciliekjerland.no 

Tømrer Atle Østmoe Nybygg, oppussing, rehabiliterig www.ostmoe.no 

Ukkestad sko & klær Sand Herreklær, ungdomsklær, sko https://www.ukkestad.no/Sand

Vakkerlia hyttefelt Hyttetomter www.vakkerlia.no 

Østmoen Sag - Byggtorget Trelast, byggevarer, jernvarer, maling www.ostmoensag.no 




Gratis oppføring for alle firmaer i Nord-Odal som har egen webside:

Endringer, rettelser etc kan sendes til post@tonergarden.no  Firmaer med inaktive websider slettes og må meldes inn på nytt hvis ny side oppstår.

Se også Facebookgruppen Næringsliv i Nord-Odal  HER


Se også Foreninger og lag i Nord-Odal